Aktuálne akciové ponuky

V priebehu roka pre vás pravideľne pripravujeme nové a zaujímavé ponuky, ako získať nové auto výhodnejšie alebo s atraktívnou cenovou výhodou, ak sa rozhodnete pre kúpu výbavy alebo služieb navyše.

ŠKODA OCTAVIA teraz ešte výhodnejšie

Vyberte si niektorý z ihneď dostupných modelov a nešliapnete vedľa.
Dlho však neotáľajte, míňajú sa rýchlo a tak skoro opäť nebudú.

Nielen, že sú ihneď k odberu, pribalili sme aj širokú ponuku benefitov, ktorá presvedčí aj najzarytejších skeptikov.

NAJPREDÁVANEJŠIE RODINNÉ AUTO NIKDY NEBOLO VÝHODNEJŠIE

Nastúpte do víťazného tímu

Keď fandíte správnemu tímu, môžete sa spoľahnúť na výhody, ktoré vám to prinesie. FABIA a OCTAVIA v edícii TEAM má teraz množstvo atraktívnej výbavy a navyše skvelú cenovú výhodou až do 2000 €. Presvedčte sa sami.

Užite si ešte viac s edíciou LIVE

Naše parádne SUV modely a elegantný SUPERB získate teraz s mimoriadnou výbavou LIVE, ktorá prinesie do vášho života ešte viac zážitkov. Ku každému vám navyše pribalíme skvelú cenovú výhodu až do 3 500 €. Nečakajte, model LIVE a LIVE PLUS sú už pripravené k odberu.

Užívajte si 5 rokov pohody

Využite najpohodovejšiu ponuku benefitov k obľúbeným vozidlám ŠKODA. 5 rokov pohody, to je 5-ročná záruka, 5 rokov servis, výhodné financovanie, bohatá výbava Paket Plus a k vybraným modelom vám pribalíme aj zimné komplety.

Vymeňte staré za nové

K novému autu vám teraz stačia tri jednoduché kroky: privezte nám vaše staré, vyberte si nové a výhodne ho zafinancujte. My vám naň dáme atraktívny bonus až 2400 € navyše.

Výhodné financovanie

Vyberte si z našich výhodných finančných produktov alebo si jednoducho prenajmite auto a jazdite bez starostí. Túžite po novom aute, ale nemáte dostatočné finančné prostriedky? Alebo ich máte, no nechcete jednorazovo investovať do obstarania vozidla? S financovaním vozidiel ŠKODA vám veľmi radi pomôžeme.